Zubní lékaři (Brno)

K 11, spol. s r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Zubní lékaři". Nástupní mzda je 80 000 – 160 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Zubní lékaři
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Brno
Mzda:
80 000 – 160 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
K 11, spol. s r.o.
Karáskovo náměstí 2683/11
61500

Další informace o volném místu

Koho hledáme:
Hledáme zubního lékaře, který se nebojí přijímat nové výzvy, je vysoce flexibilní, rád pracuje s novými technologiemi, je schopný práce v týmu, je manuálně zručný, má všeobecný rozhled, příjemné vystupování, chce na sobě dále pracovat a rozvíjet se.

Co požadujeme:
Ukončené vysokoškolské vzdělání s v oboru stomatologie, uživatelskou znalost výpočetní techniky (MS Windows, kancelářské programy) a vysoce proaktivní přístup.

Výhodou bude:
Praxe na pozici zubního lékaře, stomatologa a znalost alespoň jednoho cizího jazyka.

Co nabízíme:
Náročnou, ale atraktivní práci v mladém kolektivu, jistotu zaměstnání ve vysoce nadstandardně zařízeném zdravotnickém zařízení s více jak 30letou tradicí v Brně. Čeká na Vás nová, moderně zařízená ordinace. Z vybavení např. strojová endodoncie, zvětšovací optika (lupové brýle Zeiss, mikrosko Leica), stomatologická souprava Adec aj., vše v perfektní kondici nachystáno na každodenní práci. Dále Vám nabízíme, pravidelná školení hrazená v plné výši, dovolená navíc, nadstandardní platové ohodnocení, plný servis v budově (RTG, laboratoř, recepce, zajištění pacientů), ordinační dobu dle Vašich možností, stálá sestra, ordinace, která je pouze pro Vás, s nikým se nestřídáte, po zapracování možnost dalších benefitů.

Zaujala Vás tato nabídka, zašlete nejdříve svůj životopis na email: reditel@klinikaK11.cz, následně Vás budeme kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci Vámi, tým Kliniky K 11.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist