Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny (Brno)

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny". Nástupní mzda je 28 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny
Obor(y):
Management , Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Brno
Mzda:
28 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - Brno-Líšeň
náměstí Karla IV. 271/28
62800

Další informace o volném místu

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:
vyučení v oboru výhodou (prodavač, obchodník), praxe v maloobchodní činnosti vítána, zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců, kultivované vystupování, kladný vztah a vysokou míru úslužnosti k zákazníkům, znalosti a dovednosti práce se zbožím.

celková odpovědnost za vysokou úroveň nabízených služeb, řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů, odpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce, HACCP, odpovědnost za zásobenost prodejny a plnění maloobchodního obratu, odpovědnost za záruční lhůty a správné označení zboží, obsluha zákazníka, práce na pokladně, práce za obslužným úsekem, vykonávání dalších úkolů dle pokynů nadřízeného.

Zaměstnanecké výhody:
příjemné prostředí, 13.plat, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona, příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity odměny při životním nebo pracovním výročí.

Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny

TOPlist