Zámečník (Brno)

AVL Moravia s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Zámečník". Nástupní mzda je 26 000 – 27 700 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Zámečník
Obor(y):
Výroba a provoz , Zemědělství a lesnictví
Obec:
Brno
Mzda:
26 000 – 27 700 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
AVL Moravia s.r.o. - Jarní
Jarní 1006/44
61400

Další informace o volném místu

Upřesňující informace4): O nás:

Jsme součástí skupiny AVL, největší nezávislé soukromé společnosti na světě pro vývoj, simulace a testování v automobilovém průmyslu a v dalších odvětvích. Společnost čerpá ze svého průkopnického ducha a poskytuje koncepty, řešení a metodiky pro formování budoucích trendů mobility. AVL Moravia se zabývá výrobou elektromotorů, válcových dynamometrů a testovacích zařízení. Globálně spolupracujeme s vývojovými odděleními významných automobilek a na trhu patříme ke špičkám ve svém oboru. Ve 26 zemích světa a 45 pobočkách máme více než 11,5 tisíc zaměstnanců. AVL vytváří inovativní a cenově dostupné technologie pro efektivní snižování emisí CO2 pro všechny aplikace od hybridních po bateriové elektrické a palivové články. Společnost podporuje zákazníky během celého procesu vývoje od fáze myšlenky až po sériovou výrobu.

Uchazeči nás mohou kontaktovat e-mailem, stačí zaslat svůj životopis a kontaktní údaje. Výhodou je, když má uchazeč vzdělání ve strojním oboru.

Čím nás zaujmete?

" SOU/SŠ vzděláním ve strojním oboru
" Znalostí výkresové dokumentace
" Manuální zručností a spolehlivostí
" Praxe v zámečnické dílně je výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci

TOPlist