Vedoucí provozu (Brno)

IMOS facility, a.s. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Vedoucí provozu". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí provozu
Obor(y):
Administrativa , Finance , Management
Obec:
Brno
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Restaurace Hnízdo - Bruno Family Park
Kigginsova 1483/2
62700

775 646 097

Další informace o volném místu

Hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici PROVOZNÍ v naší Restazraci Hnízdo a zároveň v Bruno Family Parku. Jedná se především o vedení týmu servírek, číšníků a brigádníků, organizace směn, objednávání zboží. Praxe v oboru alespoň 3 roky je podmínkou.
K dobrým organizačním schopnostem by neměla chybět schopnost práce na PC (Excel, Word, FB, Instagram), znalost v prostředí gastro systémů (požíváme MemberPro - podobný jako Restis), práce s pokladnami, uzávěrky, tržby, inventury. Především hledáme pozitivně naladěnou kolegyni / kolegu, který nám zapadne do mladého a aktivního kolektivu.
Nabízíme jistotu výdělku u velké akciové společnosti, kde je vše legálně odvedeno a přiznáno včetně placené dovolené. Velice moderní a atraktivní prostředí nejlepšího family parku v ČR, skvělé zázemí, moderní vybavení a technologie. Notebook a mobilní telefon k práci je samozřejmostí. Další benefity jako zdarma lyžování a sleva na ubytování na ve SKI areálu Dolní Morava (jsme stejná firma), MULTISPORT karta, zaměstnanecká sleva na jídlo a nápoje a mnoho dalších.


Notebook, mobil, sleva na stravu, sleva ve všech střediscích Sněžník a.s. a Imos Facility a.s. (Ski areál Dolní Morava, Hotel Vista Brno, Bruno Family Park), zázemí šatny, sprchy a mnoho dalších.

Kontakt na zaměstnavatele

Restaurace Hnízdo - Bruno Family Park
Igor Novák
775 646 097
novak@brunofamilypark.cz


Poslední změna: před 2 měsíci

TOPlist