Specialisté v oblasti marketingu (Brno)

Zebra Technologies CZ s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Specialisté v oblasti marketingu". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialisté v oblasti marketingu
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Brno
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Zebra Technologies CZ s.r.o.
Vlněna 526/7
60200

Další informace o volném místu

Každého koho baví administrativa, reporty a má týmového ducha. Zkušenost ze sledování vývoje projektů, přípravy faktur, sledování čerpání budgetu je vítána Kreativní, týmový hráč, který má zájem pracovat v multikulturním prostředí Osobnost zaměřená na cíle se silnými analytickými dovednostmi Schopnost myslet tzv. "out of box" se Vám bude zcela jistě hodit. Pro danú pozici je výhodou ak:
- máte excelentní znalost anglického a uvítáme znalost dalšího evropského jazyka (němčina, italština, španelština, francouzština, polština, ruština, nizozemština) - jste spolehlivý týmový hráč - máte dobré komunikační schopnosti a rádi pracujete s lidmi - jste orientováni na detail - umíte si rozplánovat čas a zvládáte více činností zároveň - jste flexibilní - máte znalosti MS Office produktů jako jsou Word a Excel - jste ochotni se učit nové věci nebo jen hledáte výzvu ve svém životě

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů placené dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění, atd.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 6 měsíci

TOPlist