Projektový manažer (Brno)

A-WebSys, spol.s r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Projektový manažer". Nástupní mzda je 60 000 – 80 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektový manažer
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Brno
Mzda:
60 000 – 80 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
A-WebsSys, spol. s r.o.
Kobližná 53/24
60200

Další informace o volném místu

S řízením projektů i se samotným vývojem webových aplikací máš prokazatelné zkušenosti;Velkou výhodou (nikoliv podmínkou) bude zkušenost s finančně zaměřenými projekty; Orientuješ se v tom, co vývoj aplikací obnáší, máš povědomí o programovacích jazycích a webových technologiích (PHP, MySQL, Javascript). Odborná znalost jazyků není potřeba. Stačí znát principy a orientovat se v terminologii; S počítačem jsi kamarád na úrovni pokročilého uživatele - technologie používáš, aby Ti usnadňovaly prácii; Angličtinu zvládáš na komunikativní úrovni (alespoň B2)
Vzdělání v IT je vítáno, ale není podmínkou! :-) Nesplňuješ některý z požadavků? Nevadí, nehledáme supermuže ani superženu - pokud na sobě chceš pracovat, rádi Ti dáme příležitost.
Pravidelné navyšování mzdy a nadstandardní odměny; Flexibilní pracovní doba; Multisport karta; Firemní masáže; Příspěvek na stravování; Sick Days; Dovolená navíc; Home-office dle potřeby; Školení podle Tvých potřeb a přání; Roční příspěvek na HW; Odměna za doporučení nových kolegů; Legendární akce a super kolegové; Možnost věnovat se i vlastním projektům; Restaurace, supermarket, lékárna i knihovna pár minut chůze od kanceláře.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny

TOPlist