Přepážkový pracovník (Brno)

Jana Hrušková nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Přepážkový pracovník". Nástupní mzda je 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Přepážkový pracovník
Obor(y):
Finance
Obec:
Brno
Mzda:
20 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Bc. Jana Hrušková
Merhautova 931
613 00 Brno 13

+420 777 947 338

Další informace o volném místu

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem - zaslat životopis v českém jazyce na zaneta.parizkova@bcas.cz

Hledáme kolegu na pozici přepážkového pracovníka do mBank.

Požadujeme, abys měl/a minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík, zvládal/a práci s počítačem (zejména MS Office) a češtinu ovládal/a na úrovni rodilého mluvčího. Bez těchto předpokladů se neobejdeme.

Pokud se rád učíš novým věcem, komunikace s lidmi Ti nedělá problém, máš příjemné vystupování a tah na bránu, pak máš nejlepší předpoklady stát se členem našeho týmu.

V rámci tvé náplně práce je komunikace s novými i stávající klienty. Přistupování ke každému jednotlivci individuálně, což se projeví na výběru jednotlivých produktů a jejich úpravou "na míru". Podklady na jednání si po konzultaci s nadřízeným připravuješ sám. Na základě přípravy prezentuješ výstup klientům. S klienty navazuješ vztah, protože je nevidíš poprvé a naposledy, ale staráš se o ně i nadále. Postupem času jsi čím dál tím více samostatný a nepotřebuješ dohled ani pomocnou ruku. Když ovšem něco nevíš nebo si nejsi jistý, tak se zeptáš. Pamatuješ si, že žádná otázka není hloupá.

Nabídnout Ti můžeme pružnou pracovní dobu, spravedlivé a motivační finanční ohodnocení, možnost prodloužení pracovní smlouvy, zázemí v novém moderně zařízeném pracovišti nebo sehraný pracovní tým. Samozřejmostí jsou motivační programy s odměnami stejně tak jako výběr benefitů dle aktuální nabídky. O zaškolení, podpoře a předání zkušeností od služebně starších kolegů nemusíš pochybovat.

Kontakt na zaměstnavatele

Žaneta Pařízková
+420 777 947 338
zaneta.parizkova@bcas.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 19.7.2019

TOPlist