Překladatelé a tlumočníci (Brno)

English Editorial Services, s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Překladatelé a tlumočníci". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Překladatelé a tlumočníci
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Brno
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
English Editorial Services, s.r.o -. Schodová Brno
Schodová 1283/3
60200

Další informace o volném místu

Naše kolegyně, která je zodpovědná za zákaznický servis, překlady textů CZ<>EN a různé administrativní a marketingové činnosti je na mateřské dovolené. Proto English Editorial Services nabízí volné pracovní místo pro zodpovědného zájemce, rodilého mluvčího češtiny se silnými znalostmi angličtiny (včetně schopnosti předkládat). Při týmové spolupráci s manažerem s dlouhodobými mezinárodními zkušenostmi náš zaměstnanec získá cenné zkušenosti z mezinárodního obchodu a podnikové komunikace včetně zdokonalování angličtiny. Místem zaměstnání je příjemná kancelář v Brně na ulici Schodová blízko parku Lužánky. Upřednostňujeme zájemce o práci na plný úvazek, ale je možné domluvit se na případné flexibilitě. Vzdělání a/nebo předcházející zkušenost v oblasti life sciences, finančních službách nebo právní oblasti je výhodou. Více informací o společnosti získáte na www.englisheditorialservices.com.

Kvalifikované zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisů v ČJ i AJ na kontakt gale@englisheditorialservices.com. Pracovní prostředí je striktně nekuřácké a nevapingové.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem

TOPlist