Praktický lékař pro děti a dorost (Brno)

Sdružené ordinace Bystrc s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Praktický lékař pro děti a dorost". Nástupní mzda je od 80 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Praktický lékař pro děti a dorost
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Brno
Mzda:
od 80 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Sdružené ordinace Bystrc s.r.o.-prac.
Lýskova 1031/2
63500

Další informace o volném místu

Soukromá ambulance hledá lékaře pro výkon lékařské péče pro děti a dorost v ambulantní sféře. Jsme společnost vlastnící více ambulancí PLDD v Brně, a proto je možnost plného i zkráceného úvazku, popř. na pravidelné i nepravidelné zástupy.
Požadujeme VŠ vzdělání lékařského směru, základní kmen, výhodou je odpovídající atestace nebo specializace v oboru praktické lékařství pro děti a dorost, organizační a řídící předpoklady, zdravotní způsobilost.
Vhodné i pro cizince, popřípadě pro lékaře v přípravě ke specializační zkoušce.
Nabízíme nadstandardní platové podmínky, výkon praxe v zavedené soukromé dětské ambulanci v Brně se stálou klientelou se zázemím stabilní společnosti, individuální přístup oři hledání optimální formy spolupráce, dlouhodobou spolupráci s garancemi a jasnou perspektivou, možnost dalšího zvyšování kvalifikace – zajištění vzdělávání na akreditovaných pracovištích, úhrada ze strany zaměstnavatele za vzdělávací stáže a další vzdělávání, pomoc při vyřízení všech dokladů, náborový příspěvek 100 tis. Kč, příspěvek na ubytování, pomoc při zajištění ubytování, další zaměstnanecké benefity.


Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou a modrou kartou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem

TOPlist