Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče (Brno)

Centrum sociálních služeb,příspěvková organizace nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče". Nástupní mzda je 21 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Brno
Mzda:
21 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Centrum sociálních služeb,příspěvková organizace Bytový dům
Francouzská 376/42
60200

Další informace o volném místu

Charakteristika pozice: do prostupného bydlení na Francouzské 42, Brno hledáme PSS do nepřetržitého provozu. Náplní práce je zajištění řádného chodu v objektu, poskytování informací, monitoring kamerového systému, evidence návštěv, zpracování záznamů využívání společných částí domu. Cílovou skupinou jsou jednotlivci i rodiny v tíživé sociální situaci, ohroženi bytovou nouzí a sociálním vyloučením.

Požadavky k výběrovému řízení:
" vzdělání ukončené výučním listem nebo maturitou v sociálním oboru, případně absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách
" praxe v sociální oblasti a znalost cílové skupiny výhodou
" trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
" základní znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
" zodpovědnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů
" dobré komunikační schopnosti, empatie, umění jednat s lidmi, asertivní jednání
" samostatnost při řešení náhodných a konfliktních situacích, odolnost vůči stresu
" vhodné pro OZP, ID

Nabízíme:
" práci na HPP
" dobré finanční ohodnocení
" 5 týdnů dovolené, sick days
" stravenky, Fokus pass

Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 371/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída 4).

Případné bližší informace podá: Bc. Otto Endlicher, DiS., tel: 778 735 855

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete životopis na e-mailovou adresu: francouzska42@cssbrno.cz, do předmětu uvádějte PSS

Uzávěrka pro přihlášení do výběrového řízení: 20.10.2022

Výběrové řízení:
Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení, které se bude konat ve stanoveném termínu na adrese Francouzská 42, Brno. Termín výběrového řízení sdělíme na Vámi uvedený kontakt.
Výběrové řízení (ústní pohovor) se bude konat v týdnu 24. - 27. 10. 2022 (předpokládaný termín.
Organizátor výběrového řízení si vyhrazuje právo termín ústního pohovoru změnit, o změně budou vybraní uchazeči informováni. Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo na zrušení řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení, v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Termín nástupu:
Listopad 2022, případně dle domluvy.
V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAMĚSTNÁNÍ V NAŠÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACI JE NUTNÉ, ABY UCHAZEČ PROSTŘEDNICVÍM EMAILOVÉ ADRESY PROJEVIL SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, VČETNĚ POUČENÍ dle čl. 13 GDPR.
Z EMAILOVÉ ADRESY MUSÍ BÝT ZŘEJMÉ, ŽE SE JEDNÁ O UCHAZEČE A STAČÍ PROHLÁŠENÍ, ŽE DANÝ DOKUMENT SI PŘEČETL, POROZUMĚL MU A SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM ÚDAJŮ SOUHLASÍ.

SOUHLAS VČETNĚ POUČENÍ JE K DISPOZICI NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ORGANIZACE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA - NA ADRESE: http://www.css.brno.cz/volna-mista

VYPLNĚNÝ SOUHLAS MŮŽE BÝT ZASLÁN ROVNĚŽ FORMOU SCANU OSOBNĚ VYPLNĚNÉHO A PODEPSANÉHO SOUHLASU, ELEKTRONICKOU FORMOU NA ADRESU: zjadinova@cssbrno.cz

(Zasláním materiálu o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů uvedených v životopise po dobu pořádání daného výběrového řízení. Poté budou materiály skartovány.)
V případě zájmu uchazeče budou materiály ponechány v databázi organizace, pro případ uvolnění pozici se stejnou nebo podobnou kvalifikací viz výše zmíněné Poučení dle č.l3.GDPR.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem

TOPlist