Pracovník v sociálních službách - pověřený vedením (Brno)

Centrum sociálních služeb,příspěvková organizace nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Pracovník v sociálních službách - pověřený vedením". Nástupní mzda je 23 370 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník v sociálních službách - pověřený vedením
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Brno
Mzda:
23 370 – 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Domov pro osoby se zdravot. postižením Gaudium
Schodová 1292/18
60200

Další informace o volném místu

Vyhlášení výběrového řízení na pozici
vedoucí pracovníků v sociálních službách- přímá obslužná péče
s místem výkonu práce: Domov pro osoby se zdravotním postižením Gaudium, Schodová 1292/18, 602 00 Brno a dalších zařízeních Centra sociálních služeb, p. o., Sejkorova 2723/6, Brno.
Charakteristika pozice:
Pracovní náplní je vedení úseku pracovníků v sociálních službách - přímá obslužná péče, dohled a samotné plnění ošetřovatelské péče uživatelům s lehkým, středně těžkým a těžkým mentálním postižením, s kombinovanými vadami a případně s autismem v Domově pro osoby se zdravotním postižením Gaudium u Centra sociálních služeb, p. o., Brno. Pracovník se mimo výše uvedenou péči o uživatele služeb rovněž svou činností aktivně podílí na chodu sociálních služeb v organizaci dle standardizace poskytovaných sociálních služeb, spolupracuje s kolektivem v zařízení a zúčastňuje se společenských, kulturních a sportovních akcí, vycházek a výletů, pobytů v přírodě.
Požadavky k výběrovému řízení:
" středoškolské vzdělání se zaměřením na sociální oblast nebo středoškolské vzdělání a absolvování 150 hodin akreditovaného vzdělávacího kurzu splňující požadavky dle Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
" praxe v oboru, znalost cílové skupiny a znalost práce v nepřetržitém provozu podmínkou
" očkování proti žloutence typu B,trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
" znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
" dobré komunikační schopnosti, empatie, umění jednat s lidmi, asertivní jednání
" flexibilita, loajálnost, organizační schopnosti, kreativita, iniciativa
" schopnost samostatné i týmové práce, ochota a schopnost vzdělávat se
" spolehlivost při plnění pracovních úkolů, zodpovědnost,odolnost vůči psychické zátěži a stresu
Nabízíme:
" stravování v místě pracoviště
" možnost využití příspěvku FKSP
" 5 týdnů dovolené, sick days, Fokus pass
Pracovní doba:
" denní provoz 7:00 - 15:30
Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 8), ve znění pozdějších předpisů.

Bližší informace podá:
vedoucí organizační složky Bc. Libor Stloukal, DiS., tel.: 778 702 779

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: stloukal@cssbrno.cz

Uzávěrka pro přihlášení do výběrového řízení: 30. 6. 2022

Výběrové řízení:
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se bude konat ve stanoveném termínu na adrese Schodová 18, Brno 602 00. O pořádání ústního pohovoru budou uchazeči, včetně přesného časového harmonogramu, informování telefonicky, případně emailem pokud bude v životopise uveden.

Výběrové řízení (ústní pohovor) se bude konat dle domluvy s vedoucím organizační složky.

Organizátor výběrového řízení si vyhrazuje právo termín ústního pohovoru změnit, o změně budou vybraní uchazeči vždy informováni. Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení, v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici!


Termín nástupu: 01. 07. 2022, dle dohody


V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAMĚSTNÁNÍ V NAŠÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACI JE NUTNÉ, ABY UCHAZEČ PROSTŘEDNICVÍM EMAILOVÉ ADRESY PROJEVIL SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, VČETNĚ POUČENÍ dle čl. 13 GDPR.
Z EMAILOVÉ ADRESY MUSÍ BÝT ZŘEJMÉ, ŽE SE JEDNÁ O UCHAZEČE A STAČÍ PROHLÁŠENÍ, ŽE DANÝ DOKUMENT SI PŘEČETL, POROZUMĚL MU A SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM ÚDAJŮ SOUHLASÍ.

SOUHLAS VČETNĚ POUČENÍ JE K DISPOZICI NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ORGANIZACE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA - NA ADRESE: http://www.css.brno.cz/volna-mista

VYPLNĚNÝ SOUHLAS MŮŽE BÝT ZASLÁN ROVNĚŽ FORMOU SCANU OSOBNĚ VYPLNĚNÉHO A PODEPSANÉHO SOUHLASU, ELEKTRONICKOU FORMOU NA ADRESU: zjadinova@cssbrno.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny

TOPlist