Pracovník centrální přípravy krmiv (Brno)

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Pracovník centrální přípravy krmiv". Nástupní mzda je 18 000–24 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník centrální přípravy krmiv
Obor(y):
Kultura a sport , Zemědělství a lesnictví
Obec:
Brno
Mzda:
18 000–24 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace
U zoologické zahrady 147
635 00 Brno 35

+420 724 963 675

Další informace o volném místu

Požadované dovednosti:
SŠ s maturitou, výhodou obor chovatel, chovatelské, zpracovatelské práce, farmář, zemědělec. Fyzickou zdatnost. Praxe min. 3 roky výhodou. Zodpovědnost. Spolehlivost. Schopnost práce podle harmonogramu směn včetně víkendů. Práce s PC - programy Word, Excel. ŘP skupiny B. Komunikativnost.
Popis činnosti:
Obsluha a seřizování strojů pro výrobu krmiv. Bourání a porcování masa. Vykládka dovezeného krmiva z aut dodavatelů, manipulace s břemeny. Příprava krmných dávek pro určité období (den, týden) podle zdravotního stavu cizokrajných, zvlášť ohrožených a chráněných zvířat. Úprava krmiv pro jednotlivá zvířata podle pokynů vedoucího. Základní ošetřovatelské práce při chovu zvířat včetně zvlášť ohrožených a chráněných a cizokrajných. Samostatný příjem, skladování, ošetřování a výdej zboží a materiálu ve vnitropodnikových skladech. Příprava expedice krmiv podle dodávkových rozpisů a odpovědnost za jejich úplnost. Vedení předepsané evidence a účast na provádění inventur. Informování nadřízeného krmiváře o kvalitě podávaného krmiva. Úklid kuchyňských prostor a ostatních prostor centrální přípravny krmiv. Správa akumulátorových nebo motorových vozíků uvnitř závodu včetně manipulace s náklady. Práce na PC (tvorba objednávek a zadávání faktur).
Nabízíme zajímavou, kreativní a zodpovědnou práci, v netradičním zařízení, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, 5 dnů zdravotního volna

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. et. Ing. Jaroslav Prchal
+420 724 963 675
prchal@zoobrno.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: před 9 dny

TOPlist