Ošetřovatel/ka zvířat v zoo (Brno)

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Ošetřovatel/ka zvířat v zoo". Nástupní mzda je 14 900–19 730 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ošetřovatel/ka zvířat v zoo
Obor(y):
Kultura a sport , Zemědělství a lesnictví
Obec:
Brno
Mzda:
14 900–19 730 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace
U zoologické zahrady 147
635 00 Brno 35

+420 725 840 733

Další informace o volném místu

Požadované dovednosti SOU v oboru chovatel, chovatelské (chovatel zvířat) nebo veterinární péče, zpracovatelské práce, farmář, zemědělec výhodou. Podmínkou - fyzická zdatnost, organizační schopnosti a schopnost samostatné i týmové práce Zájem o danou problematiku, ochotu se vzdělávat. Praxe min. 1 roky výhodou. Zodpovědnost Spolehlivost.
Poznámka k volnému místu:
Popis činnosti: Práci podle harmonogramu směn včetně víkendů. Chov a zajišťování dobrého zdravotního a výživového stavu vybraných druhů zvířat. Zajišťování zoohygieny expozic a přilehlých prostor, vedení dokumentace, spolupráce při tvorbě expozic, informování návštěvníků o biologii chovaných zvířat
Nabízíme Hlavní pracovní poměr na plný úvazek 40hod./týd., příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna ročně.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis s uvedením zkušeností s chovem zvířat spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu gala@zoobrno.cz do 11. 11. 2018. Do předmětu emailu vepište název pozice, o kterou se ucházíte. Pokud do tří týdnů od ukončení náboru tj. do 30. 11. 2018 neobdržíte pozvání na osobní pohovor, dali jsme přednost jiným kandidátům.
Zasláním Vašeho životopisu do organizace Zoo Brno a stanice zájmových činností, dáváte souhlas dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 "Obecné nařízení na ochranu osobních údajů", ke zpracování Vašich osobních údajů po dobu výběrového řízení a poté ještě do dobu 2 měsíců po jeho skončení. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v životopise jsou pravdivé a přesné.

Kontakt na zaměstnavatele

Lubomír Gala - zoolog
+420 725 840 733
gala@zoobrno.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 23.10.2018

TOPlist