Obchodní a marketingový manažer (Brno)

A-WebSys, spol.s r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Obchodní a marketingový manažer". Nástupní mzda je 40 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní a marketingový manažer
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Brno
Mzda:
40 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
A-WebsSys, spol. s r.o.
Kobližná 53/24
60200

Další informace o volném místu

Máš zkušenosti z obchodu i marketingu (oblast IT je samozřejmě nespornou výhodou). Vytváříš a implementuješ úspěšné marketingové strategie. Věříš si v komunikačních i prezentačních dovednostech v českém i anglickém jazyce. Nadšeně buduješ vztahy s klienty a obchodními partnery. Myslí ti to analyticky, sleduješ trendy v zadané oblasti. Dokážeš pracovat samostatně i jako součást týmu, chceme mezi sebe někoho, kdo je ochotný, umí spolupracovat a sdílet své nápady a nadšení z práce.

Zaměstnanecké výhody:
Pravidelné navyšování mzdy a nadstandardní odměny; Flexibilní pracovní doba ; Multisport karta; Firemní masáže; Příspěvek na stravování; Sick Days; Dovolená navíc; Home-office dle potřeby; Školení podle Tvých potřeb a přání; Roční příspěvek na HW; Odměna za doporučení nových kolegů; Možnost věnovat se i vlastním projektům; Restaurace, supermarket, lékárna i knihovna pár minut chůze od kanceláře.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny

TOPlist