Obchodní a marketingový manažer (Brno)

A-WebSys, spol.s r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Obchodní a marketingový manažer". Nástupní mzda je 40 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní a marketingový manažer
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Brno
Mzda:
40 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
A-WebsSys, spol. s r.o.
Kobližná 53/24
60200

Další informace o volném místu

Budeš vyhledávat a oslovovat potenciální zákazníky. Udržovat, rozvíjet a budovat vztah s klienty. Zpracovávat individuální nabídky podle konkrétního klienta. Sjednávat a finišovat zakázky. Pravidelně reportovat a komunikovat s kolegy. Občas se podíváš i do jiných než brněnských zákoutí (pokud máš vlastní řidičák, určitě jej využiješ). Fotbálek, šipky pizza nebo masáž? Relaxovat můžeš podle svého gusta. Máš zkušenosti z obchodu i marketingu (oblast IT je samozřejmě nespornou výhodou). Vytváříš a implementuješ úspěšné marketingové strategie. Věříš si v komunikačních i prezentačních dovednostech v českém i anglickém jazyce. Nadšeně buduješ vztahy s klienty a obchodními partnery. Myslí ti to analyticky, sleduješ trendy v zadané oblasti. Dokážeš pracovat samostatně i jako součást týmu, chceme mezi sebe někoho, kdo je ochotný, umí spolupracovat a sdílet své nápady a nadšení z práce. Zaměstnanecké výhody4):
Pravidelné navyšování mzdy a nadstandardní odměny; Ovoce a jiné občerstvení v kanceláři, kdy se Ti zachce; Kvalitní káva (máme dokonce dva kávovary); Flexibilní pracovní doba ; Multisport karta; Firemní masáže; Příspěvek na stravování; Sick Days; Dovolená navíc; Home-office dle potřeby; Školení podle Tvých potřeb a přání; Roční příspěvek na HW; Odměna za doporučení nových kolegů; Legendární akce a super kolegové; Odpočinková místnost s fotbálkem a šipkami; Možnost věnovat se i vlast

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci

TOPlist