Mzdová účetní (Brno)

Centrum sociálních služeb,příspěvková organizace nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Mzdová účetní". Nástupní mzda je 24 060 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mzdová účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Brno
Mzda:
24 060 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Centrum sociálních služeb,příspěvková organizace - Sejkorova
Sejkorova 2723/6
63600

Další informace o volném místu

Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici mzdová účetní. Pracovní náplň je zaměřena na výpočet platu, náhrady platu, provádění srážek z platu, vedení agendy daní ze závislé činnosti, pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění.
Očekáváme:
" min.SŠ vzdělání ekonomického zaměření
" odborná praxe a znalosti v oblasti mzdového účetnictví
" znalost mzdového programu VEMA výhodou
" uživatelská znalost práce na PC
" trestní bezúhonnost
Nabízíme:
" práci na HPP, příjemné pracovní prostředí, podpora zkušených a vstřícných kolegů
" příspěvek na stravování (stravenky), Sick days
" potřebné proškolení a kurzy zajistí organizace
Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 9).

Bližší informace podá: Jana Šťavíčková, tel.: 724 322 319
Motivační dopisy a životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: stavickova@cssbrno.cz,

Výběrové řízení:
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se bude konat ve stanoveném termínu na adrese Sejkorova 2723/6, Brno (o pořádání ústního pohovoru budou uchazeči, včetně přesného časového harmonogramu, informování telefonicky, případně emailem - pokud bude v životopise uveden).
Výběrové řízení (ústní pohovor) se bude konat dle domluvy..
Organizátor výběrového řízení si vyhrazuje právo termín ústního pohovoru změnit, o změně budou vybraní uchazeči vždy informováni. Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení, v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici!
Termín nástupu: Listopad 2022, dle domluvy

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAMĚSTNÁNÍ V NAŠÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACI JE NUTNÉ, ABY UCHAZEČ PROSTŘEDNICVÍM EMAILOVÉ ADRESY PROJEVIL SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, VČETNĚ POUČENÍ dle čl. 13 GDPR.
Z EMAILOVÉ ADRESY MUSÍ BÝT ZŘEJMÉ, ŽE SE JEDNÁ O UCHAZEČE A STAČÍ PROHLÁŠENÍ, ŽE DANÝ DOKUMENT SI PŘEČETL, POROZUMĚL MU A SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM ÚDAJŮ SOUHLASÍ.

SOUHLAS VČETNĚ POUČENÍ JE K DISPOZICI NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ORGANIZACE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA - NA ADRESE: http://www.css.brno.cz/volna-mista

VYPLNĚNÝ SOUHLAS MŮŽE BÝT ZASLÁN ROVNĚŽ FORMOU SCANU OSOBNĚ VYPLNĚNÉHO A PODEPSANÉHO SOUHLASU, ELEKTRONICKOU FORMOU NA ADRESU: zjadinová@cssbrno.cz

(Zasláním materiálu o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů uvedených v životopise po dobu pořádání daného výběrového řízení. Poté budou materiály skartovány.)
V případě zájmu uchazeče budou materiály ponechány v databázi organizace, pro případ uvolnění pozici se stejnou nebo podobnou kvalifikací viz výše zmíněné Poučení dle č.l3.GDPR.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem

TOPlist