Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení (Brno)

Daikin Device Czech Republic s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení". Nástupní mzda je od 27 050 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Brno
Mzda:
od 27 050 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Švédské valy 1227/2
62700

Další informace o volném místu

Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení
První kontakt e-mailem. Práce na výrobních montážních linkách a manipulace s výrobním materiálem ve společnosti, která vyrábí komponenty do klimatizačních zařízení, tepelná čerpadla a tlakové lahve. Jedná se o práci vykonávanou ve stoje - zapojení kabeláže jednotky, testovacích konektorů, testování funkčnosti výrobní jednotky nízkým a vysokým napětím na zařízení. Potřebná kvalifikace pro tuto pozici je vzdělání v oboru elektro a náležitosti nutné pro splnění vyhlášky NV 250 par.6 (nebo ekvivalent uznatelný v ČR, možnost uznání odborné kvalifikace a profesního školení v ČR).Nutností je dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
Pět týdnů dovolené, 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů, příspěvěk na stravování v závodní jídelně, příspěvěk na dopravu, příspěvěk na penzijní připojištění. Možnost dalšího rozvoje a odborná školení, firemní akce aj.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem

TOPlist