L1.5 Podpora Správce počítačových sítí/ Network Supoort Engineer (Brno)

NSC Global s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "L1.5 Podpora Správce počítačových sítí/ Network Supoort Engineer". Nástupní mzda je 24 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
L1.5 Podpora Správce počítačových sítí/ Network Supoort Engineer
Obor(y):
Administrativa , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Brno
Mzda:
24 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
NSC Global s.r.o. - Palachovo náměstí
Palachovo náměstí 726/2
62500

Další informace o volném místu

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem
Popis:Level 1.5 základní podpora správy počítačovích sítí a podpora uživatele při řešení problémů. Monitorování síťe a trouble ticket systému a hlášení statusu uživately i partnerům.
Požadavky: schopnost základního troubleshootingu, orientace na zákazníka, aktivní znalost Angličtiny. Ochota pracovat na směny 24/7
Zaměstnanecké výhody: Vzdělávání dle dohody s přímým nadřízeným, 5 týdnů dovolené, stravenky na stravování (Sodexo) v hodnotě 60 Kč s 100% dotací firmou, Sodexo pass měsíční příspěvek od zaměstnavatele, atd.
Description: Level 1.5 Network support. Monitoring of trouble ticket system. Basic trouble shooting and resolving incidents. Providing network support and customer status in a complex multi-vendor environment.
Requirements: Advanced English skills (written and verbal) strong customer and service orientation, A logical mind-set, analytical thinking and a passion for problem solving. Basic troubleshooting skills. Willingness to work on shifts 24x7
Nabízíme: Dovolená navíc, stravenky
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 11 měsíci

TOPlist