Kadeřník/ce (Brno)

David Kříž nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Kadeřník/ce". Nástupní mzda je 17 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kadeřník/ce
Obor(y):
Služby
Obec:
Brno
Mzda:
17 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
David Kříž-prac. BBrothers Kadeřnictví & Barber Brno
Palackého třída 3063
612 00 Brno 12

+420 608 313 231

Další informace o volném místu

Co teď musíte udělat?
Napsat na e-mail na david@bbrothers.salon. Připojte svůj životopis a rádi se podíváme i na fotografie vašich prací. Těšíme se na váš e-mail.
Hledáme zapálené kadeřnice/íky, Barbery do našeho BBrothers salónu v Brně. Vyžadujeme od vás zručnost v oboru, aktivní přístup k zákazníkům, zájem na sobě pracovat a neustále se zlepšovat. Dále pak schopnost pracovat v týmu, kreativního ducha a základy práce na PC. Hledáme kadeřníky, kterým je práce také zábavou. Zkušenosti s kadeřnickou značkou Schwarzkopf Professional výhodou.
A co nabízíme na oplátku?
Práce Vás bude bavit. Milujeme proměny image a přesně na to jsme v salonu zařízení. Češeme módní přehlídky, jsme partneři svatebních veletrhů a milujume, když se mluví o naší super práci. Podporuje vás ve vzdělávání. Pracujeme v mladém kolektivu, v pěkných prostorech v pasáži Koruna na Palackého třídě hned u zastávky Husitská. Zajišťujeme školení, firemní benefity a uděláme z Vás kadeřníky, kteří budou špičkou ve svém oboru. A na oplátku čekáme férovost. K nám do práce nechodíte za trest, ale s radostí.
Plat (fixní základ) a prémiová složka mzdy.

Kontakt na zaměstnavatele

David Kříž
+420 608 313 231
david@bbrothers.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 4.5.2019

TOPlist