Junior konzultant služeb zákazníků (Brno)

E.ON Česká republika, s. r. o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Junior konzultant služeb zákazníků". Nástupní mzda je 26 650 – 33 757 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Junior konzultant služeb zákazníků
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Brno
Mzda:
26 650 – 33 757 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
E.ON Česká republika, s. r. o.-Cejl
Cejl 42/44

Další informace o volném místu

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Pro naši Zákaznickou linku hledáme nové operátory zákaznické obsluhy. Pokud jste komunikativní, máte základní uživatelskou znalost PC a baví Vás samostatná práce, jste to možná vy, koho hledáme!
V případě Vašeho zájmu je nejprve nutné zaslat podklady (životopis) a poté sjednat schůzku. Po obdržení životopisu je vhodný uchazeč pozván e-mailem k výběrovému pohovoru.
Pracovní náplní této pozice bude každodenní vyřizování telefonních a písemných (e-mailových) požadavků zákazníků společnosti E.ON (nejedná se o klasický aktivní telemarketing). Vybraným uchazečům bude nabídnuta pracovní pozice ve společnosti E.ON Česká republika, s.r.o. Pracovní doba je 7,5 hodinová (provozní doba Zákaznické linky společnosti E.ON je pondělí až pátek od 7:00 do 20:00, přesný rozpis směn je znám vždy 14 dní předem).

Školící proces:
Máte obavy, že je svět elektřiny a zemního plynu složitý? Nemusíte se vůbec obávat. Během prvních tří měsíců Vás naučíme všechny technické záležitosti a obsluhovat naše informační systémy.
Projdete několika školeními, kde zdokonalíte své komunikační dovednosti a získáte pocit jistoty ve svém projevu.

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- dobrá uživatelská znalost MS Office
- dobrá úroveň slovní a písemné komunikace
- odpovědnost a preciznost

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvěk na stravování a penzijní připojištění, vzdělávání, volno nad rámec zákoníku práce, 13. plat.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist