IT Data Privacy Analyst (Brno)

Honeywell, spol. s r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "IT Data Privacy Analyst". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
IT Data Privacy Analyst
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Brno
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Honeywell, spol. s r.o. - HTS CZ o.z.
Tuřanka 1387/100
62700

Další informace o volném místu

Kontakt e-mailem
Popis:
Na této klíčové pozici budete spolu s naším kreativním a rychle rostoucím týmem spravovat oblast Data Privacy, tj. dosahování souladu s předpisy v oblasti ochrany osobních údajů. Budete podporovat procesy posuzování dopadů na soukromí (PIA) a datová práva (DSR) z procesního a technologického hlediska. Stanete se expertem na ochranu osobních údajů a vaším úkolem bude navrhování a dodržování opatření a technických řešení, díky kterým dojde ke zlepšení ochrany osobních údajů na počátku všech nových projektů, produktů a iniciativ.
Budete využívat technické znalosti a přehled o vývoji, trendech a osvědčených postupech týkajících se ochrany osobních údajů. Kromě toho budete vyvíjet a publikovat metriky a řídicí panely pro sledování a zpracování procesů ochrany osobních údajů.
Vaším úkolem bude spolupracovat s IT, právními a regulačními členy týmu, aby bylo zajištěno dodržování místních a mezinárodních předpisů o ochraně osobních údajů. Budete vytvářet a spravovat procesní a nástrojová vylepšení pro PIA a DSR, navazovat pozitivní vztahy s interními partnery a provádět analýzy a vyhodnocení splnění požadavků týkajících se správy dat, mapování, maskování, archivace a šifrování.
Následující schopnosti a dovednosti jsou u uchazečů vítány:
o Bakalářský titul v oboru Informatika, podniková ekonomika, informační technologie nebo jiné relevantní oblasti.
o Minimálně 2 roky zkušeností z oblasti dodržování bezpečnosti, auditů, soukromí dat, řízení IT projektů nebo šifrování dat / maskování / tokenizace.
o Skutečná vášeň pro ochranu osobních údajů
o Zkušenost s řešeními a technologiemi pro ochranu dat, včetně - prevence ztráty dat (DLP), maskování dat / tokenizace, správy digitálních práv, klasifikace dat, zjišťování dat, šifrování dat a ochrany dat založených na cloudu
o Zkušenosti související s následujícími oblastmi: hodnocení rizik, vývoj politiky v oblasti bezpečnosti a ochrany soukromí, ochrana údajů nebo bezpečnostní strategie, obecné IT, ochrana osobních údajů a vývoj bezpečnostních kontrol, připravenost na dodržování předpisů (tj. GDPR, NYDFS, PCI, GAPP, SOX, HIPPA, GLBA) nebo technické bezpečnostní architektury.
o Pochopení vládních a organizačních předpisů včetně GDPR, Data Privacy, NIST, CUI, ISO
o Schopnost identifikovat mezery v implementaci
o Schopnost ovlivnit vedení a další partnery na různých úrovních organizace, aby zlepšovali ochranu osobních údajů
o Schonost pracovat samostatně v dynamickém prostředí, dodrčování termínů
" CIPP, CISA Schopnost rychlého a energického řešení problémů
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 roky

TOPlist