Analytik/čka bezpečnosti - Security Analyst II (Brno)

Tesco Stores ČR a.s. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Analytik/čka bezpečnosti - Security Analyst II". Nástupní mzda je 90 000 – 110 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Analytik/čka bezpečnosti - Security Analyst II
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Brno
Mzda:
90 000 – 110 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Tesco Stores ČR a.s. - Vídeňská
Vídeňská 132/100
61900

Další informace o volném místu

Požadovaný stupeň vzdělání: minimálně bakalářský stupeň vzdělání.
Práce je v anglickém jazyce na odborné IT úrovni v mezinárodním prostředí.
Angličtina na úrovni min. B2.
Hlavní náplní práce je zajištění souladu s Tesco bezpečnostními zásadami a technickými standardy napříč klíčovými technologiemi (cloudovými i místními) a to za pokrytí různých operačních systémů a databází. Dále je tato role klíčová pro zapojení aplikačních a infrastrukturních týmů tak, aby bylo zajištěno, že veškeré technické standardy jsou aktuální a relevantní.
Od kandidáta se očekává široké porozumění bezpečnostním konceptům, zájem a vášeň pro kybernetickou bezpečnost. Dobrá znalost procesů pro správu přístupů alespoň ve 3 oblastech Azure, AWS, ActiveDirectory, Windows OS, Linux OS, MS SQL a/nebo Oracle databází. Zkušenost s použitím klíčových ovládacích prvků Identity and Access Management v nastavení infrastruktury a zkušenost se skriptováním např. Powershell, Python, Bash atd. Zkušenosti s používáním SIEM a dalších nástrojů pro správu, jako je Splunk, nástroje pro prodej vstupenek, nástroje pro řízení změn.
Dále je pro tuto pozici důležité analytické myšlení - prokazatelná schopnost rozebrat a analyzovat složité problémy a získat přehled pomocí rozsáhlých datových sad. Nesmí chybět zaměření na detail a schopnost sledovat aktuální trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Zaměstnanecké výhody:
cafeteria systém, zaměstnanecké slevy

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci

TOPlist