Analytik/analytička sociálněvědního výzkumu (Brno)

Inboox CZ, s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Analytik/analytička sociálněvědního výzkumu". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Analytik/analytička sociálněvědního výzkumu
Obor(y):
Věda a výzkum
Obec:
Brno
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Inboox CZ, s.r.o.-prac. Brno
Výstaviště 569/3
60300

Další informace o volném místu

Náplň práce: příprava výzkumných nástrojů (dotazníky, scénáře rozhovorů a fokusních skupin), sestavení vzorků respondentů (kvótní výběr) a vyhodnocení kvantitativních i kvalitativních výzkumů (desk research, analýza dat, interpretace výsledků), spolupráce s dalšími členy týmu, podíl na jednání s klientem=upřesnění zadání, prezentace výsledků apod.
Předpoklady: ukončené magisterské vzdělání v oborech sociologie, demografie, statistika, soc. práce, psychologie, ekonomie, politilogie apod., dobrá znalost práce s MS Excel (práce s datovou maticí, čištění a analýza dat, alespoň na základní úrovni - třídění prvního a vyšších stupňů, převážení souboru, praxe v oblasti sociálněvědních výzkumů (přijímáme i studenty vyšších ročníků VŠ) a čerstvé absolventy.
Výhodou: znalost práce se SW pro kvantitativní (SPSS, STATA, R) a/nebo kvalitativní (MAXQDA, Atlas.ti) analýzu, zkušenost s programy interaktivní prezentace dat (Power BI, Tableau apod.)
stravenky, sick days, možnost zkráceného úvazku, home office

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist