Volná místa v oboru Zdravotnictví

Úřad práce Brno k dnešnímu dni nabízí 149 volných pracovních míst v oboru Zdravotnictví.

Zdravotní laborant do směnného provozu Oddělení klinické hematologie aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Zdravotní laborant do směnného provozu Oddělení klinické hematologie nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 33 790 Kč.

Brno od 33 790 Kč

Všeobecná sestra na lůžkovou část a nepřetržitý provoz Doléčovacího a rehabilitačního oddělení aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra na lůžkovou část a nepřetržitý provoz Doléčovacího a rehabilitačního oddělení nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 34 230 Kč.

Brno od 34 230 Kč

Všeobecná sestra - instrumentářka na operační sál Urologického oddělení na jednosměnný provoz, včetně pohotovostní služb... aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra - instrumentářka na operační sál Urologického oddělení na jednosměnný provoz, včetně pohotovostní služb... nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 30 220 Kč.

Brno od 30 220 Kč

Lékař/ka I.Ústavu patologie aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka I.Ústavu patologie nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 36 770 Kč.

Brno od 36 770 Kč

Lékař/ka Urologického oddělení aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka Urologického oddělení nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 36 770 Kč.

Brno od 36 770 Kč

Atestovaný/á lékař/ka Oddělení nemocí očních a optometrie aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Atestovaný/á lékař/ka Oddělení nemocí očních a optometrie nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 46 770 Kč.

Brno od 46 770 Kč

Všeobecná sestra, sestra pro intenzivní péči - trojsměnný provoz, Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra, sestra pro intenzivní péči - trojsměnný provoz, Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 34 230 Kč.

Brno od 34 230 Kč

Lékař/ka Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku (ORL) aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku (ORL) nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 36 770 Kč.

Brno od 36 770 Kč

Všeobecná sestra a sestra se specializací Intenzivní péče na JIP I. neurologické kliniky do směnného provozu aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra a sestra se specializací Intenzivní péče na JIP I. neurologické kliniky do směnného provozu nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 26 730 Kč.

Brno od 26 730 Kč

Sanitář/ka na lůžkovou část, směnný provoz I.IKAK aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Sanitář/ka na lůžkovou část, směnný provoz I.IKAK nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 28 030 Kč.

Brno od 28 030 Kč

Lékař/ka se specializací v oboru rehabilitační a fyzikální medicína Kliniky tělovýchovného lékařství a rehabilitace aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka se specializací v oboru rehabilitační a fyzikální medicína Kliniky tělovýchovného lékařství a rehabilitace nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 46 530 Kč.

Brno od 46 530 Kč

Lékař/ka absolvent/ka Mikrobiologického ústavu aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka absolvent/ka Mikrobiologického ústavu nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 38 980 Kč.

Brno od 38 980 Kč

Všeobecná nebo praktická sestra na lůžkovou část, směnný provoz I.DVK aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná nebo praktická sestra na lůžkovou část, směnný provoz I.DVK nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 33 790 Kč.

Brno od 33 790 Kč

Všeobecná nebo praktická sestra na lůžkovou část, směnný provoz I.IKAK aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná nebo praktická sestra na lůžkovou část, směnný provoz I.IKAK nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 33 790 Kč.

Brno od 33 790 Kč

Všeobecná sestra, třísměnný provoz, ambulance - III.OS Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku aktualizováno před 1 týdnem

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra, třísměnný provoz, ambulance - III.OS Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 36 690 Kč.

Brno od 36 690 Kč

TOPlist