Volná místa v oboru Zdravotnictví

Úřad práce Brno k dnešnímu dni nabízí 91 volných pracovních míst v oboru Zdravotnictví.

Lékař aktualizováno předevčírem

Volné místo na pracovní pozici Lékař nabízí Fakultní nemocnice Brno v Brně. Mzda od 36 770 Kč.

Brno od 36 770 Kč

Sociální pracovník aktualizováno před 3 dny

Volné místo na pracovní pozici Sociální pracovník nabízí Za sklem o.s. v Brně. Mzda od 29 000 Kč.

Brno od 29 000 Kč

Sanitář/ka Anesteziologicko-resuscitační kliniky - JIP, třísměnný provoz aktualizováno před 4 dny

Volné pracovní místo Sanitář/ka Anesteziologicko-resuscitační kliniky - JIP, třísměnný provoz v Brně eviduje Úřad práce Brno. Firma Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně nabízí nástupní mzdu od 29 150 Kč.

Brno od 29 150 Kč

Všeobecná nebo perioperační sestra na operační sál II. chirurgické kliniky aktualizováno před 4 dny

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně nabízí volné místo v Brně na pracovní pozici Všeobecná nebo perioperační sestra na operační sál II. chirurgické kliniky. Mzda od 35 080 Kč.

Brno od 35 080 Kč

Všeobecná sestra-instrumentářka na operační sál Urologického oddělení, jednosměnný provoz, včetně pohotovostní služby na... aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra-instrumentářka na operační sál Urologického oddělení, jednosměnný provoz, včetně pohotovostní služby na... nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 28 610 Kč.

Brno od 28 610 Kč

Lékař/ka Urologického oddělení aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka Urologického oddělení nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 36 770 Kč.

Brno od 36 770 Kč

Atestovaný/á lékař/ka Oddělení nemocí očních a optometrie aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Atestovaný/á lékař/ka Oddělení nemocí očních a optometrie nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 46 770 Kč.

Brno od 46 770 Kč

Lékař/ka I.Ústavu patologie aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka I.Ústavu patologie nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 36 770 Kč.

Brno od 36 770 Kč

Všeobecná sestra a sestra se specializací Intenzivní péče na JIP I. neurologické kliniky do směnného provozu aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra a sestra se specializací Intenzivní péče na JIP I. neurologické kliniky do směnného provozu nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 26 730 Kč.

Brno od 26 730 Kč

Atestovaný/á lékař/ka Doléčovacího a rehabilitačního oddělení aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Atestovaný/á lékař/ka Doléčovacího a rehabilitačního oddělení nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 46 770 Kč.

Brno od 46 770 Kč

Všeobecná sestra na lůžkovou část a nepřetržitý provoz Doléčovacího a rehabilitačního oddělení aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra na lůžkovou část a nepřetržitý provoz Doléčovacího a rehabilitačního oddělení nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 34 230 Kč.

Brno od 34 230 Kč

Lékař/ka Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku (ORL) aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku (ORL) nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 36 770 Kč.

Brno od 36 770 Kč

Všeobecná /praktická sestra, jednosměnný provoz Onkologicko-chirurgického oddělení, zástup za dlouhodobou pracovní nesch... aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná /praktická sestra, jednosměnný provoz Onkologicko-chirurgického oddělení, zástup za dlouhodobou pracovní nesch... nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 26 680 Kč.

Brno od 26 680 Kč

Všeobecná sestra, sestra pro intenzivní péči a perioperační sestra - trojsměnný provoz, Klinika otorinolaryngologie a ch... aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra, sestra pro intenzivní péči a perioperační sestra - trojsměnný provoz, Klinika otorinolaryngologie a ch... nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 34 230 Kč.

Brno od 34 230 Kč

Ergoterapeut, Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace (KTLR) aktualizováno před 4 dny

Volné místo na pracovní pozici Ergoterapeut, Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace (KTLR) nabízí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v Brně. Mzda od 28 920 Kč.

Brno od 28 920 Kč

TOPlist