Kontakt

Krom kontaktních údajů na Úřad práce Brno a jednotlivá pracoviště níže naleznete telefony a emailové adresy zaměstanců úřadu. Nechybí ani odkazy na mapy, kde se Úřad práce Brno i jeho zástupná místa nachází.

Úřad práce Brno-město


Zvětšit mapu

Adresa:
Kontaktní pracoviště Brno-město
Křenová 111/25
Trnitá
602 00 Brno 2

Telefon: 950 104 111
Fax: 543 211 349
Email: posta@bm.mpsv.cz
Mapa: zobrazit úřad práce na mapě


Kontaktní osoby

Funkce Jméno Kontakt
Ředitel kontaktního pracoviště: Ing. Jan Marek + 420 950 104 300
Jan.Marek@bm.mpsv.cz
Vedoucí oddělení zaměstnanosti: PhDr. Helena Vlková + 420 950 104 317
Helena.Vlkova@bm.mpsv.cz
Vedoucí referátu evidence a podpor v nezaměstnanosti: Mgr. Dagmar Dítětová + 420 950 104 155
Dagmar.Ditetova@bm.mpsv.cz
Vedoucí referátu zprostředkování a poradenství: Bc. Martin Mulíček + 420 950 104 212
Martin.Mulicek@bm.mpsv.cz

Úřad práce Brno-město (Královo Pole)

Adresa:
Kontaktní pracoviště Brno-město (Královo Pole)
Palackého třída 425/89
Královo Pole
612 00 Brno 12

Telefon: 950 104 453
Mapa: zobrazit úřad práce na mapě


Kontaktní osoby

Funkce Jméno Kontakt
Poradce pro zprostředkování: Hana Poláková + 420 950 104 453
Hana.Polakova@bm.mpsv.cz
Psycholog: Mgr. Taťána Šifaldová + 420 950 104 451
Tatana.Sifaldova@bm.mpsv.cz
Odborný pracovník IPS: Paed.Dr. Eva Blažková + 420 950 104 450
Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Odborný pracovník trhu práce: Ing. Věra Juráňová + 420 950 104 462
Vera.Juranova@bm.mpsv.cz

Kontaktní pracoviště Brno-město (Královo Pole)

Adresa:
Kontaktní pracoviště Brno-město (Královo Pole)
Mojmírovo náměstí 67/10
Královo Pole
612 00 Brno 12

Telefon: 950 104 585-6
Fax: 950 104 594
Mapa: zobrazit úřad práce na mapě


Kontaktní osoby

Funkce Jméno Kontakt
Vedoucí oddělení jinde neuvedený: Helena Tošerová + 420 950 104 511
Helena.Toserova@bm.mpsv.cz
Vedoucí referátu nepojistných sociálních dávek: Eva Rolencová + 420 950 104 515
Eva.Rolencova@bm.mpsv.cz
Referent nepojistných sociálních dávek - státní sociální podpora: Ing. Marcela Kramlová + 420 950 104 544
Marcela.Kramlova@bm.mpsv.cz
Vedoucí referátu nepojistných sociálních dávek: Romana Posoldová + 420 950 104 538
Romana.Posoldova@bm.mpsv.cz
Referent nepojistných sociálních dávek - státní sociální podpora: Miroslava Uhlířová + 420 950 104 540
Miroslava.Uhlirova@bm.mpsv.cz
Vedoucí referátu nepojistných sociálních dávek: Ing. Miloš Mazúr + 420 950 104 569
Milos.Mazur@bm.mpsv.cz
Ověřovatel nepojistných sociálních dávek - státní sociální podpora: Jarmila Sováková + 420 950 104 570
Jarmila.Sovakova@bm.mpsv.cz
Vedoucí oddělení nepojistných soc. dávek: Ing. Hubert Přibyl + 420 950 104 510
Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Vedoucí referátu nepojistných sociálních dávek: Erika Kopečná + 420 950 104 514
Erika.Kopecna@bm.mpsv.cz

Kontaktní pracoviště Brno-město (Židenice)

Adresa:
Kontaktní pracoviště Brno-město (Židenice)
Gajdošova 4392/7
Židenice
615 00 Brno 15

Telefon: 950 104 709
Fax: 950 104 719
Mapa: zobrazit úřad práce na mapě


Kontaktní osoby

Funkce Jméno Kontakt
Vedoucí referátu nepojistných sociálních dávek: Irena Judová + 420 950 104 700
Irena.Judova@bm.mpsv.cz

Kontaktní pracoviště Brno-město (Veveří)

Adresa:
Kontaktní pracoviště Brno-město (Veveří)
Šumavská 525/33
Veveří
602 00 Brno 2

Mapa: zobrazit úřad práce na mapě


Kontaktní osoby

Funkce Jméno Kontakt
Vedoucí referátu nepojistných sociálních dávek: Ivana Bradáčová + 420 950 104 730
Ivana.Bradacova@bm.mpsv.cz